Osoby poszukujące sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju narzędzi i urządzeń stosowanych w przemyśle, powinny skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa TRANSTOOLS. Proponowane wyroby pochodzą od cenionych w branży producentów, np. marki Spitznas, Ravetti, Airtec, Cembre. Poza tym podmiot projektuje oraz produkuje silniki hydrauliczne do narzędzi ręcznych, części zamienne do pomp i wiele innych.

W ofercie znajduje się między innymi przekładnia pneumatyczna składająca się z pompy i silnika, które zostały umieszczone we wspólnej obudowie. Zasobnik oleju jest chłodzony wbudowanym wentylatorem promieniowym. Warto zaznaczyć, że moc i obroty są zależne od wydajności pompy i chłonności silnika hydraulicznego. Wysoko wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na pytania i pomogą w doborze odpowiedniego modelu.

Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że firma świadczy kompleksowe usługi serwisowe. Wybór tego przedsiębiorstwa to strzał w dziesiątkę.

20-211 Lublin, ul. Gospodarcza 29/0

NIP:

https://transtools.pl

2023-06-17 00:00:00

Przekładnia pneumatyczna

Poradnia psychologiczna "Promień"

20819 Lublin, ul. Willowa 65

ZDI Sp. z o.o.

22400 Zamość, ul. Jana Kiepury 6

Gabinet Medycyny Estetycznej

20801 Lublin, ul. Żołnierska 7