Firma od lat zajmuje się realizacją robót budowlanych jako generalny wykonawca. Kreator Budownictwo specjalizuje się między innymi w prowadzeniu projektów mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej oraz związanych na przykład z renowacją budynków objętych ochroną konserwatorską.

Na stronie internetowej przedsiębiorstwa odwiedzający mogą zapoznać się z najważniejszymi informacjami, szczegółową ofertą oraz wybranymi realizacjami. Dodatkowo właściciele prowadzą również dobrze zaopatrzone centrum budowlane, w którym fachowcy mogą kupić niezbędne podczas remontu produkty czy akcesoria.

Wszystkie usługi budowlane przeprowadzane są rzetelnie, starannie, terminowo oraz z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Klienci zawsze otrzymują niezbędne wsparcie i pomoc na każdym etapie współpracy, dlatego szczególnie doceniają łatwy kontakt z działem obsługi. Od 2007 roku zatrudnieni pracownicy wykonywali prace o różnej trudności, dlatego firma może podjąć się każdego zleconego jej zadania. 

68-200 Żary, ul. Żabikowska 3B/0

NIP:

https://e-kreator.com.pl

2023-01-21 00:00:00

Usługi budowlane - KREATOR

STIER S.C.

66400 Gorzów Wielkopolski, ul. Śląska 96

SEBKEN

66320 Trzciel, ul. Oś. Jana III Sobieskiego 31