Na stronie klinikazlotowska.pl swoje usługi przedstawiła klinika działająca w Poznaniu. Jej oferta obejmuje szereg zabiegów, podczas których wykorzystywana jest toksyna botulinowa. Blokuje ona przekazywanie impulsów nerwowych. Praca mięśni zostaje ograniczona. Stają się one wiotkie. Dzięki toksynie botulinowej można uzyskać efekt wygładzonej skóry (na okres 4-6 miesięcy).

Zabieg w klinice musi być poprzedzony konsultacją ze specjalistą. Oceni on, czy pacjent może skorzystać z toksyny botulinowej. Osoba, która zostanie zakwalifikowana do zabiegu, nie musi się do niego przygotowywać. Trwa on zazwyczaj 10-15 minut. Lekarz działający w poznańskiej klinice wstrzykuje botox w zlokalizowane pod skórą mięśnie. Celem zabiegu jest rozprostowanie zmarszczek mimicznych (w tym lwiej bruzdy i kurzych łapek). Pierwsze efekty zauważalne są po około 2-3 dniach.

Osoby zainteresowane ofertą mogą udać się na powyższą stronę internetową. Znajdą na niej numer telefonu i adres mailowy oraz wygodny formularz kontaktowy.

60-189 Poznań, ul. Złotowska 63/0

NIP:

https://klinikazlotowska.pl/

2021-11-17 00:00:00

Botox Poznań

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B

Komputronik Biznes

60003 Poznań, ul. Wołczyńska 37

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

61895 Poznań, ul. Powstańców Wielkopolskich 12b