Przyjeżdżając na basen, klient liczy na to, że będzie mógł bezpiecznie skryć osobiste przedmioty w bezpiecznej szafce. Stare, zniszczone meble natomiast nie wzbudzają zaufania, a na pewno też działają odpychająco pod względem wizualnym. Warto więc zaopatrzyć taką placówkę w nowoczesne szafy basenowe, które nie tylko wyglądają elegancko, ale też gwarantują należyte bezpieczeństwo.

Ciekawą propozycję takiego wyposażenia proponuje polski producent – MELMET. Firma ta od lat oferuje najwyższej jakości meble metalowe o różnym przeznaczeniu. Obok szaf basenowych, widnieją m.in. szafki na bieżącą dokumentację, archiwa, narzędziowe, a także przeznaczone do pomieszczeń socjalnych. Firma dba o to, aby jej produkty spełniały najwyższe wymogi europejskie, dzięki czemu wiele z nich posiada niezbędne certyfikaty, dopuszczające je do użytku także w placówkach oświatowych.

Obok funkcjonalności i bezpieczeństwa ważna jest też estetyka. O tym, że produkty tego producenta cechują się prostą, acz przyjemną elegancją, można się przekonać, wchodząc na jego stronę internetową, gdzie podane są też ceny.

67-400 Wschowa, ul. Dębowa Łęka 9/0

NIP: 697 124 62 38

https://melmet.com.pl/

2017-08-31 14:03:08

Szafy basenowe

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5

7bar sp. z o.o.

60144 Poznań, ul. Kordeckiego 30 B